Onze teams staan voor u klaar….

We werken landelijk. Het #Alertteam kan samen met u bekijken of implementatie van ons programma op uw school mogelijk is. We worden ondersteund door regionale en/of gemeentelijke uitvoeringsteams die weer een eigen trainerspool tot hun beschikking hebben. Zo kunnen we zoveel mogelijk jongeren, hun ouders en medewerkers van scholen bereiken.

Hieronder ziet u de gegevens van de contactpersonen van zowel het landelijke Alertbureau als de regionale uitvoeringsteams. De medewerkers van het landelijk Alertbureau houden ook de contacten met deze uitvoeringteams.

ALERTBUREAU LANDELIJK
Programmaleider
– Drenthe/ Friesland/ Groningen
– MBO landelijk
– HBO landelijk
Petra van den Berginfo@leerlingalert.nl
p.vandenberg@rheden.nl
06-30530924
Onderzoek
– Gelderland VO
– Overijssel VO
Melissa Rekers, m.rekers@rheden.nl
– Gelderland VO
– Limburg
– Brabant
– Utrecht (+Veenendaal)
– Zeeland
Teresa Blom
t.blom@rheden.nl
– Noord Holland
– Zuid Holland
– Gelderland MBO
– Overijssel MBO
– Hilversum MBO
Josefien Hofstedej.hofstede@rheden.nl
‘Vliegende keep’Jelske van Leeuwenvia info@leerlingalert.nl
REGIONALE UITVOERINGTEAMS
– Groningen
– Friesland
– Drenthe
Maria Reitsmamaria.reitsma@riecnoord.nl
– Utrecht (stad)Kees Jan Jacobs
Sander Brugman
keesjan.jacobs@utrecht.nl
sander.brugman@utrecht.nl
– Limburg (provincie)Fleur Hoofsfc.hoofs@rieclimburg.nl
– VeenendaalOlga Klooster
Eva Luna Bakker
olga.klooster@veenendaal.nl
eva.luna.bakker@veenendaal.nl
– HilversumYuric van Brenk
Danielle van Nes
y.vanbrenk@hilversum.nl
d.vannes@hilversum.nl
– Capelle aan den IJsselElise Koster
Corinne Koers
e.koster@capelleaandenijssel.nl
c.koers@capelleaandenijssel.nl
– TilburgMichael Rol
Nadia Chrigui
Esther van der Zwaag
michael.rol@tilburg.nl
nadia.chrigui@tilburg.nl
e.vanderzwaag@onderwijsgroeptilburg.nl